Som jedinečná - aká si ty??

Autor: Kristína Michalovská | 9.12.2015 o 10:42 | Karma článku: 2,84 | Prečítané:  220x

Pozrite sa okolo seba a určite uvidíte mnoho jedinečných žien. Ale vedia to o sebe?? Zbytočne  sa podceňujú a úžasné veci, ktoré robia, im pripadajú samozrejmé a ani trochu výnimočné.

              Pozrite sa okolo seba a určite uvidíte mnoho jedinečných žien. Ale vedia to o sebe?? Zbytočne ya podceňujú a úžasné veci, ktoré robia, im pripadajú samozrejmé a ani trochu výnimočné.

               Každý človek na svete má svoju cenu a hodnotu. Či som to ja, ty, alebo aj ten "posledný" človek na planéte. Osobitnú kategóriu tvoria ženy. Žena. To najlepšie stvorenie na planéte čo kedy mohlo vzniknúť. Či už ju stvoril Boh z Adamovho rebra, Alah, Krišna alebo ktorá sa vyvinula a je tu od nepamäti. Už v praveku mali ženy najdôležitejšie úlohy. Keď muži odišli loviť mamutov alebo zubrov, ženy zostali a starali sa o potomstvo alebo strážili oheň. Postavenie žien sa postupom času menilo. Vydobili sme si právo voliť a taktiež nosenie nohavíc.

             Ale veľa žien v dnešnej dobe zabúda na to, aké sú úžasné, skvelé a jedinečné aj so svojimi "nedokonalosťami" , ktoré vlastne ani nie sú nedokonalosťami ale niečo, čo zo ženy robí pravú ženu a nie umelú bábiku Barbie od Matela. Koľko žien sa ráno pozrie do zrkadla, usmeje sa na seba a povie si: "Som krásna" Je jedno koľko má žena rokov, akú veľkosť oblečenia nosí a podobne. Ako sa hovorí v jednej známej rozprávke starej ako sám čas, ktorú všetci dobre poznáte: "Pravá krása vychádza z vnútra."

            Takže kočky, ktoré sa teraz umárate v slzách a hovoríte si aká nie ste. STOP !!! PRESTAŇTE !!! Ste úžasné, krásne a dokonalé. Viem, že to nie je vždy ľahké ale usmievajte sa na ľudí a uvidíte, že aj oni sa budú usmievať na vás. A nikdy neviete, kto sa zamiluje do vášho úsmevu :)

             

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?