Počuj, ty si prestala písať??

Autor: Kristína Michalovská | 20.2.2016 o 13:46 | Karma článku: 1,05 | Prečítané:  147x

Počkať, akože čože?? Začala som nad tým uvažovať, keď sa ma začali kamaráti pýtať, či som už skončila so svojim blogom. Myslím, že asi nie, ten blog je určite ešte stále tam...

Ale potom mi začalo vŕtať v hlave, prečo som už vyše mesiaca nič nepridala. Hmmmm... Bude to tým, že v škole bolo skúškové a jaksi som nemala čas si k tomu sadnúť a dať svoje myšlienky a pocity na papier resp. na net, alebo kde to viazne?? V podstate ani sama neviem. Asi som venovala svoj čas niečomu inému, čo som v danom momente považovala za dôležitejšie ako toto.

Keď sa nad tým tak zamyslíte, čo vlastne je to čas?? Ako nás vplýva?? Samozrejme, keď sa opýtate skúseného uja gúgľa, ktorý vie určite všetko nájdete definíciu: ,,Každý deň dostanete 24 hodín svojho vlastného času a vy sami rozhodnete čo budete robiť, kde budete a s kým budete." Leda žeby nie. Ale to by bolo na inú tému ako napr. Formy rodičovskej výchovy a ich výhody a nevýhody. Určite každý jeden z nás si v detstve, ale možno aj teraz, predstavoval čo by robil, keby že sa zastaví čas a  zostal by sám, iba s ľuďmi, ktorými chce a môže ísť kde chce a robiť čo chce. 

Veľa ľudí by zase chcelo vrátiť čas. Ospravedlniť sa ľuďom, ktorým veľmi ublížili, alebo úplne zmeniť veci, ktoré sa stali. Pretože človek nezabúda. Nikdy. Vie odpustiť, ale nikdy nezabudne. Keď vám niekto niekedy povie: ,,Prepáč, ale nemám čas." On ten čas má, len ho nechce tráviť s vami, pretože všetko je len otázkou priorít. Takých ľudí treba hodiť ,,za hlavu", pokúsiť sa nemyslieť na nich a raz, jedného dňa prídu oni za vami, ale ten čas nebudete mať VY. 

                                                                                                                                Pekný deň :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?